miato-image-banner-@5
Filtrelerin Daha Pratik Sökülüp ve Takılması

Mükemmel Tasarım, Pratik Çözüm!

Su arıtma cihazlarında arıtım işlemi ilk olarak suyun bir dizi ön filtreden geçirilerek kaba tortu ve klordan uzaklaştırılması ile başlar. Su arıtma cihazı temiz su üretimi yaparken filtreler üzerinde yüksek basınç bulunur.
Cihaz içerisindeki filtrelerin ve ekipmanın düşük kalitede olması durumunda, yoğun basınca dayanamayarak patlamaları ve büyük su kaçakları yaşanması söz konusu olabilir. Bunlar yaşanmasa bile filtrelerin doğal ömrünü tamamlamaları durumunda yüksek basınç altında süzme işlemini gerçekleştirdikleri için bu kaçınılmazdır yenisiyle değiştirilmeleri gerekir. Akıllı Cam Tanklı Su Arıtma Cihazının filtre bölümü, herhangi bir uzmana gerek olmadan rahatlıkla sökülüp takılabilir. Böylece gerekmesi halinde kullanıcı kendi başına kolaylıkla filtre grubuna müdahale edebilir.

FİLTRELERİN GÖRÜNÜMÜ

miato-image-banner-@30
miato-image-banner-@20

Pratik Filtreler

Akıllı Cam Tanklı Su Arıtma Cihazının filtre bölümü, herhangi bir uzmana gerek olmadan rahatlıkla sökülüp takılabilir. Böylece gerekmesi halinde kullanıcı kendi başına kolaylıkla filtre grubuna müdahale edebilir.