GÜRSU GRUP SU ARITMA
SİSTEMLERİ

Başarımız ve Şirket Geçmişimiz.

HAKKIMIZDA

On yedi yılı aşkın su arıtma tecrübemizi dünyanın hizmetine sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Su artıma sistemleri başlığı altında çıktığımız bu yolda bizi rakiplerimizden üstün kılan yegâne özellik, insanın en önemli tüketim ihtiyacı olan suyun önemini çok iyi biliyor olmamızdır. Doğadan ilham alarak çağımızın ihtiyaçlarını çok iyi analiz ediyor ve geleceğimizi buna göre şekillendiriyoruz.

Günden güne artan içme suyu ihtiyacını, yaptığı işin önemini kavramış çalışanlarımız ile birlikte günümüzün son teknoloji üretim araçlarını harmanlayarak, yeteneklerimizi evsel arıtma araçları geliştirmeye adadık. Çocuklarımızın ve insan neslinin daha sağlıklı büyümesi açısından ne kadar değerli bir iş yaptığımızı biliyoruz. Bu bizlerin sağlıklı bir gelecek kurarken motivasyonumuzu arttıran en temel unsurdur.

Global arenada saygıdeğer bir marka olma yolunda emin adımlarla büyürken bir taraftan kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ileri teknoloji üretim sistemlerinin yanı sıra kullanacağınız cihazların sizlere kolaylık sağlaması açısından üzerinde çalıştığımız araştırma faaliyetleri devam etmektedir.
Araştırma ve geliştirme faaliyetleri sırasında mevcut kalitemizden ödün vermeyerek her zaman daha kalitelisini sizlere sunmak asli üretim prensibimizdir.

Uluslararası marka olma yolunda ilerlerken, şirketimizin gelişimine katkı sağlayan, üstün özveri ve dikkat ile bize hizmet eden çalışanlarımıza ve bizimle yoluna devam eden iş ortaklarımıza teşekkürü borç bilirim.

VİZYONUMUZ

Su Arıtma sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Doğru, kaliteli ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Profesyonelliğimiz ve uzmanlığımız ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli aramak.

MİSYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üreten, Su Arıtma Sistemlerinde Türkiye’nin yanı sara tüm Dünyada’da tüketiciler ile buluşturup keyifle tüketeceği arıtma suyu’nu sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen bir marka olmak.

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak.

Koşulların gerektirdiği esneklik ve seri olma yeteneğine sahibiz.

Mağazalarımız

Ürünlerimizi Mağazalarımızdan Tedarik Edebilirsiniz.

FABRİKA

Ostim Mah. Turan Çiğdem Cad. No: 17
Ostim – Yenimahalle / ANKARA

Tel: 0312 397 06 05
E-mail: info@gursugrup.com.tr

GÖLBAŞI MAĞAZASI

Seymenler Mah. Cemal Gürsel Cad.
No: 17 / B Gölbaşı / ANKARA

Tel: 0505 981 23 43
E-mail: bilgi@gursugrup.com.tr

SİNCAN MAĞAZASI

İstasyon Mah. Bosna Cad.
10 / 1 Sincan / Ankara

Tel: 0505 981 23 42
E-mail: bilgi@gursugrup.com.tr

UFUKTEPE MAĞAZASI

Ufuktepe Mah. Osmangazi Cad.
No: 55 / B Keçiören / Ankara

Tel: 0505 981 23 44
E-mail: bilgi@gursugrup.com.tr