miato-image-banner-@7
Cam Tank! Dünyada Bir İlk

Yepyeni Bir Teknoloji, Doğal ve Sağlıklı Seçim!

Doğada yeraltı suları, kuvars kum kayaları arasından geçip pınarlardan akarken, pozitif yönde enerjiyle yüklü minerallerden oluşan kayalarla etkileşime girerler. Bu etkileşim; suyun, hafızasına iyi yönde bilgi yüklenmesini sağlayıp pozitif yönde karakterize olmasına ve mayalanarak yüzeye çıkıp yüksek kalitede lezzete ulaşmasına yardımcı olur.
Camın hammaddesi kuvars, kum taşlarından oluştuğundan pozitif yönde enerji yüklüdür. Akıllı tankın cam haznesinde dinlenmekte olan içme suyunun, hazne yüzeyi ile etkileşime girmesi, camın hafızasındaki pozitif enerjinin suyun hafızasını etkileyerek canlanmasını, lezzetinin de katlanarak artmasını ve bozulmadan, ihtiyaç duyulduğunda tüketilmek üzere bekleyebilmesini sağlar.

Akıllı Cam Tankın bir başka önemli özelliği ise, cam haznenin bulunduğu alt gövde ve üst gövdenin kolaylıkla ayrılabilmesidir. Bu yolla, çok fazla ihtiyaç olmasa da, istenildiğinde cam hazne yerinden çıkarılarak kolayca temizlenebilir.

DÜNYADA BİR İLK CAM TANK! GÖRÜNÜMÜ

miato-image-banner-@18
miato-image-banner-@22

Cam Tank! Dünyada Bir İlk

Miato Akıllı Cam Tank Teknolojisi dünyada bir ilktir. Arıtma cihazlarında cam tank kullanımının tek örneğidir. Getirdiği devrimsel nitelikteki yenilikler ile suya en doğal halinde kavuşmanızı sağlarken, bütçenizi de korumayı başarır. Üstelik cam tanklarımız, eski ve yeni tüm cihazlara kolaylıkla entegre edilebilir.