miato-image-banner-@8
Bizim Tavsiyemiz Akıllı Cam Tank Kullanılmasıdır.

Sağlığınız, bütçeniz ve rahatınız için en doğru seçim!

Plastik veya metal tanklar, basınca dayanabilmeleri için imal edilirken, kaynak yapılarak kapalı bir kutu haline dönüştürülürler. Bu yüzden hiçbirinin, temizleme imkânı bulunmamaktadır.
Zamanla, kauçuk diyafram yüzeyindeki bakteri yoğunluğu, tortu biçiminde birikir ve kıvamlı, balçık benzeri, jölemsi bir görüntü oluşturur. Böylelikle, amacı arıtılmış suyu depolamak ve bozulmadan kullanıcıya iletilmesini sağlamak olan tanklar bunun tam aksine içlerinde bulunan suyu kirletirler.
Ayrıca, kauçuk diyaframın, yüzeyine basınçlı su doldukça esneyerek sürekli gergin durması, zamanla elastiki özelliğini kaybetmesine ve fazla gerginlik yüzünden delinerek altındaki havanın suyla karışmasına, kauçuk diyaframın artık görevini yapamaz hale gelmesine neden olur.
Tankın yekpare bir yapıda olması, maalesef tamir imkânını ortadan kaldırmakta, herhangi arıza oluşması halinde, yeni bir tankla değişimi zorunlu hale getirmektedir.

DÜNYADA BİR İLK CAM TANK! GÖRÜNÜMÜ

miato-image-banner-@18
miato-image-banner-@22

Cam Tank! Dünyada Bir İlk

Miato Akıllı Cam Tank Teknolojisi dünyada bir ilktir. Arıtma cihazlarında cam tank kullanımının tek örneğidir. Getirdiği devrimsel nitelikteki yenilikler ile suya en doğal halinde kavuşmanızı sağlarken, bütçenizi de korumayı başarır. Üstelik cam tanklarımız, eski ve yeni tüm cihazlara kolaylıkla entegre edilebilir.